Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Oostzaan - Zondag 10.00 uur Kerkdienst in de Grote Kerk!
 
 
Protestantse Gemeente Oostzaan

Protestantse Gemeente Oostzaan
Postbus 44
1510 AA Oostzaan

  
       

Bellen met de kerktelefoon: 

 06-23681030

  info@pknoostzaan.nl

  NL32RABO 0373 709 439
 
Bezoekadres Bezoekadres
Kerkbuurt 12
1511 BD  Oostzaan


 
 
Predikant Predikant

Ds. Sjaak Visser

  De contactgegevens zijn:

   predikant@pknoostzaan.nl

  06-23307123

  Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
 
Begrafenissen Begrafenissen

Voor begrafenissen kunt u contact opnemen met

Mevr. A. (Ank) Verwer.

   06-23681030.

  info@pknoostzaan.nl
 
 
Verhuur van de Grote Kerk en Bartel Jacobsz Centrum

Verhuur van de Grote Kerk en Bartel Jacobsz Centrum

Reservering voor het verhuur:

Mevr. A. (Ank) Verwer 

  06-23681030.

  a.verwer@outlook.com
 

Coördinator:

Mevr. A. (Anneke Hogenes)


  06-36532333.​​​​​​

  info@pknoostzaan.nl

 
 
Kerkenraad (Voorzitter)

Kerkenraad (Voorzitter)

Dhr. J. (Jaap de Dood)

  voorzitter@pknoostzaan.nl
 
Scriba Scriba

Mevr. W (Willie) Dijkema

Postbus 44
1510 AA  Oostzaan


  scriba@pknoostzaan.nl
 
College van kerkrentmeesters College van kerkrentmeesters

mevr. A. (Anneke) Hogenes.

  kerkrentmeester@pknoostzaan.nl
 
Ouderling Ouderling

Dhr. J. (Jaap) de Dood

  06-51349375

  ouderling@pknoostzaan.nl
 
Preekvoorziener Preekvoorziener

Mevr. W. (Willie) Dijkema

  preekvoorziener@pknoostzaan.nl
 
Platform Omzien Naar Elkaar

Platform Omzien Naar Elkaar

Mevr. E. (Erica) Homburg

  075-6841150

  one@pknoostzaan.nl
 
Diaconie Diaconie

Mevr. A. (Anke) Breur

  diaconie@pknoostzaan.nl
 
Bank Bank

Protestantse Gemeente Oostzaan 

  NL32RABO 0373 709 439

 
 
Kerkelijk bureau Kerkelijk bureau

Mevr. T. (Tiny) Verwer

  kerkelijkbureau@pknoostzaan.nl
 
Collectebonnen Collectebonnen
à € 0,50 en € 1,25 te bestellen bij Dhr. D. (Dik) de Vries
via

  NL85RABO 0373 709 455

 
Kinderkerk Kinderkerk

Mevr. J. (Joyce) Verwer

  kinderkerk@pknoostzaan.nl
 
Redactie Kerkbuurten

Redactie Kerkbuurten

Mevr. F. (Frieda) Flens en Mevr. W (Wietske) Wijnja

De redactie is te bereiken via het E-mailadres:

 kerkbuurten@pknoostzaan.nl

  NL10RABO 0373 709 447

 
 
Webmaster vacant

Webmaster vacant

De redactie is ook te bereiken via het E-mailadres:

  webmaster@pknoostzaan.nl
 
Vertrouwenspersonen Vertrouwenspersonen

Klik op de afbeelding om het informatieboekje over de vertrouwenspersonen in te zien.

Als vertrouwenspersonen zijn wij er voor iedereen in alle PKN-Kerken van de Ring Zaanstreek. Wij vormen een laagdrempelig aanspreekpunt voor medewerkers, gemeenteleden en gasten die te maken hebben met ongewenst gedrag, zoals seksueel grensoverschrijdend gedrag, pesten of discriminatie en seksueel misbruik. Zit je ergens mee neem dan contact met een van ons op!
 
 
 
 

Kerkdienst
datum en tijdstip 14-04-2024 om 10.00 uur

Voorganger:
Ds. Sjaak Visser



 
meer details

 
Digitale Kerkdienst
7-4-2023 


Ds. Rainer Wahl
 
Agenda Grote Kerk

 

Druk op de afbeelding om
naar de Agenda te gaan.

 
 
Kerkbuurten
april 2024


Deadline volgend nummer:
 23 april 2024
 
Agenda Vrienden van de grote kerk Oostzaan


 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.